Účinné látky přípravku Livinorm®

Denní dávka obsahuje:

Hepa DTX komplex hmot./ 2 tob.
Fosfatidylcholin (ze sójového lecithinu) 150,0 mg
Silymarin (ze standardizovaného extraktu ostropestřce mariánského) 100,0 mg
Alfa-lipoová kyselina 100,0 mg

Složení: sójový lecithin, sójový olej, želatina, silymarin (Silybum marianum) extrakt, zvlhčující látka: glycerol; alfa-lipoová kyselina, barviva: košenila, oxid titaničitý, oxid železitý a enocianin.

Ostopestřec mariánský

Ostropestřec mariánský (který je zdrojem silymarinu) stimuluje regeneraci jaterních buněk a napomáhá tak zdravému fungování jater. Povzbuzuje přirozenou schopnost jater zbavovat se toxických látek, zvyšuje jejich detoxikační potenciál a chrání organismus před působením negativních externích vlivů. Navíc ostropestřec mariánský aktivuje produkci žluče a tím podporuje správné trávení.

Fosfatidylcholin je biogenní látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Patří mezi tzv. esenciální fosfolipidy, které jsou základní stavební jednotkou buněčných membrán. Odhaduje se, že buněčné membrány v lidských játrech zaujímají plochu přibližně 33 000 m2. Fosfatidylcholin je zdrojem cholinu, který podporuje normalizaci jaterních funkcí a přispívá k normálnímu metabolismu tuků.

Druhou biogenní složkou Hepa DTX complexu je kyselina alfa-lipoová. Jedná se o mastnou kyselinu, která se přirozeně nachází v každé buňce lidského těla. Je to látka se silným antioxidačním účinkem.

zpět na úvod nahoru